Obsah fóra DuranDuran.cz DuranDuran.cz
All wild boys and girls on film go here!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pop Trash (2000)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DuranDuran.cz -> Articles - Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Romanduran
Web administrator
Web administrator


Založen: 4.6.2005
Příspěvky: 747
Bydliště: Jablonec n.N.

PříspěvekZaslal: 13.06.2006 17:46:48    Předmět: Pop Trash (2000) Citovat

. . . zase jeden starší článek o DD. Dnes je to minirecenze na album "Pop Trash" ze serveru freemusic.cz:

DURAN DURAN - Pop Trash (2000), 44:24, 12 skladeb 7/10

Po delší době, po prakticky nepropagovaném albu Medazzaland, jsou tady Durani (ve stejné sestavě, tzn. ve třech) s novým albem. Žádné velké překvapení se nekoná, jde u průsečík comebackového alba z roku 1993 s pomalými Ordinary World a Come Undone a právě (před)posledního alba. To znamená, že jsou opět nejsilnější v pomalejších skladbách (hned úvodní Someone Else Not Me), kde dobře vynikne hlas Simona LeBona, jsou tady i hybnější věci (Playing With Uranium, Mars Meets Venus), taky chtějí vypadat, že umějí používat moderní mašinky (Hallucinating Elvis). Kvality z roku 1993 deska nedosahuje, zbytečně natahované skladby (Hallucinating Elvis, Pop Trash Movie), úplně bezúčelné dvě meziskladbičky albu nepomáhají, ještě že po předposlední utahané skladbě přijde ještě jedna rychlejší. Ale kdo má Durany rád z minulosti, zklamán by být neměl, zas tak špatné to není. Smile

Ondřej Pravda


_________________
Romanduran
http://www.duranduran.cz
http://collection.duranduran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Romanduran
Web administrator
Web administrator


Založen: 4.6.2005
Příspěvky: 747
Bydliště: Jablonec n.N.

PříspěvekZaslal: 13.06.2006 18:20:12    Předmět: Tiscali hudba Citovat

. . . a další recenze na Pop Trash, nyní ze serveru tiscali.cz:

Duran Duran: Pop Trash

S novou deskou zaplouvají Duran Duran do nových vod – jak uměleckých, tak profesionálních. Deska vyšla 29. května v Evropě a Japonsku a o dva týdny později v USA, Kanadě a zbytku světa.

Skupina nechává stranou tancem ovlivněný pop-sound minulých alb a posouvá skupinu do velmi pozoruhodného a avantgardního hudebního experimentu. I když, zrovna tahle skupina, jejíž kariéra trvá už 20 let, neměla ke stylovým přemetům nikdy daleko, takže mluvit o nějakém velkém překvápku, by skutečně nebylo fér. Ale tohle tady ještě nebylo.

„Pop Trash" je až pozoruhodně rozporuplné album. Má sice jejich klasický „blazeovaný" sound, ale ten je leckdy tak zvukově posunut a co víc – občas doslova zazděn hradbou kytar (no ano kytar) – že Vám při jeho poslechu občas nezbyde nic jiného, než se opřít o charakteristický, i když často zefektovaný vokál Simona LeBona. Tak jsou k nepoznání. V této alternativně-rockové atmosféře se nese polovina desky, za všechny uveďme „Hallucinating Elvis", „Last Day On Earth" či chytlavou „Playing With Uranium", což je skladba s jasnými hitovými ambicemi. Atmosféricky odlišnou, poklidnější, nikoliv však bezkytarovou část desky, pak představují balady „Starting To Forever" a „Lady Xanax", titulní „Pop Trash Movie", „The Sun Doesn't Shine Forever" a nebo singlovka „Someone Else Not Me". Ta byla mimo jiné coby singl zvolena přímo jejími budoucími posluchači, neboť skupina nechala o své desce hlasovat na internetu. Pro natáčení videoklipu k této skaldbě se Duran Duran spojili s nezávislou multimediální společností Fullerene s cílem propojit webové technologie s klasickými postupy při výrobě hudebních videoklipů. Video by mělo být k vidění v posledním předprázdninovém Paskvilu (22.6.,18.15,ČT2).

Pop Trash je druhá studiová deska Duran Duran poté, co se skupina zmenšila na tři členy, kterými jsou nyní otcové zakladatelé Simon LeBon a Nick Rhodes, doplněni američanem Warrenem Cuccurullem. S touto deskou se kapela odhodlala i k profesionálně/obchodnímu posunu – rozešla se svým dosavadním labelem Capitol (u nás EMI) a zakotvila u Holywood Records (Warner Music). Nick Rhodes k tomu říká: „S Hollywood Records máme smlouvu na tři desky, a to je fakt dobře. Potřebovali jsme se už přesunout někam jinam. Potřebovali jsme společnost, která by byla jednak intimnější, ale přesto nepostrádala palebnou sílu, kterou skýtají velké labely."
_________________
Romanduran
http://www.duranduran.cz
http://collection.duranduran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Romanduran
Web administrator
Web administrator


Založen: 4.6.2005
Příspěvky: 747
Bydliště: Jablonec n.N.

PříspěvekZaslal: 13.06.2006 19:25:03    Předmět: Tiscali Citovat

. . . a do třetice zase něco o "Pop Trash":

Duran Duran: Jak přežít osmdesátky?[New York] - Rozhovor se zpěvákem a vůdčí osobností Duran Duran, Simonem Le Bonem, se uskutečnil v lobby newyorského hotelu Mercer. Jak Simon podotýká, Duran Duran už dávno nejsou hezcí mladí muži.

Popoví králové osmdesátých let zestárli a nyní připomínají spíše vyzrálé státníky. Už jen ten fakt, že přežili, všechny překvapil. A o to větším zjevením se pak stala desátá studiová deska „Pop Trash", která vyšla v červnu letošního roku. Až dosud se zdálo, že svého vrcholu dosáhli Duran Duran v osmdesátých letech. Místo toho přicházejí se skladbami jako „Someone Else Not Me", "Playing With Uranium" a nebo "Pop Trash Movie", což jsou hitovky, které by jim mohla závidět kterákoli mladá kytarová kapela.

• Napadlo vás někdy, že budete dělat hudbu dvacet let?
Ani náhodou. Ale, určitě se mne tenkrát nějací lidé ptali, co budu dělat po dvaceti letech…a já jsem si představoval, že budu ležet na pláži, nebo něco na ten způsob. Na pláži teda neležíme, ale stejně nemám pocit, že by se blížil podzim našeho života. Vždycky si můžu vzít příklad z lidí jako třeba Chuck Berry. • Je pro vás těžší vystupovat v tomhle věku naživo?
Nemůžu se pochpitelně odvázat tak jako někdy na počátku 80. let. To by bylo k smíchu. Nicméně si myslím, že naše budoucnost je na nové desce dost jasně čitelná. Udělali jsme vyzrálé album. Je čerstvé, poměrně progresivní, ale zbytečně se neobrací do minulosti.

• Před patnácti lety začínali Duran Duran s elektronikou, automatickými bubeníky, apod. Prostě s tím co dneska hodně letí. Cítíte třeba něco jako uspokojení?
Jsem z toho spíše zmaten. Zdá se mi absurdní, že se právě kvůli tomu, do nás lidé dříve tolik naváželi. Za všechno to, co je dnes vyloženě módní, nás dříve odsuzovali.

• A co vaše stylizace?
Sice jsme nechtěli být pouze partičkou pěkných chlapců, ale je pravda, že jsme si dost ulítávali na oblečení a také psali písně, které byly skutečně přitažlivé pro široké publikum. Připouštím, že lidé se prostě v určitém věku možná až příliš starají o to, jak vypadají. A my chtěli tenkrát vypadat atraktivně, najít si holku, kluka, mimozeměšťana… byli jsme ve správném věku, vypadali jsme přitažlivě, měli jsme na to fyzické dispozice a spousta ostatních kapel na tohle neměla. My jsme na to prostě přišli v pravý čas a MTV zas přišla ve správný čas, aby využila nás. Nakonec, každý ale měl možnost náš tehdejší styl odmítnout. Ale na druhou stranu chápu, že nás bylo všude plno.

• Je nynější MTV nakloněná vašim novým věcem?
Kdybych jim dal něco z nové desky, nehráli by to. Možná, až by se z toho stal hit, tak pak snad ano. Ale nevadí mi to. Dnes už to není tak stylotvorná stanice jako dřív. Oni už nemají ambice nějak stimulovat hudební vývoj. Kdysi bývali skutečně zásadní, divocí a podnětní. Nyní se z toho stala multi-multi-miliónová průmyslová záležitost. Chlápci v oblecích prostě tuhle loďku řídí trošku jinak, než chlápci v roztrhaných džínsech. Zaměřují se jen na určité věkové skupiny. Na ty nejsnáze ovlivnitelné věkové skupiny. A tak celkem oprávněně předpokládají, že teenageři, na naší desce v masovém měřítku ulítávat nebudou.

• Myslíte si, že se videoklip jako takový, vyčerpal?
Tak trochu. Vy všichni jste jich viděli už spousty. A tak je stále těžší něčím překvapit, takže se za jejich výrobu utrácí víc a víc peněz. Divák pak čeká, že uvidí jen lidi s bezvadným make-upem, oblečené do pěkných třpytivých šatečků, předstírající náležitě lascivní činnost v pokud možno surreálném prostředí. Takhle nějak vypadá dneska průměrný popový videoklip, který stojí zasraných půl miliónů dolarů. To je podle mne absurdní. A trochu přehnané, na můj vkus.

• A jak jste vlastně prožili ty léta potom?
Měli jsme spoustu špatných let, zejména v Anglii, kde byla posléze osmdesátá léta kompletně démonizována. Postupem času se staly těmi hroznými, studenými thatcherovskými lety. Tak děsivými thatcherovskými lety! Severní Irsko, stávky, nezaměstnanost, nevkus….a my v tom….nejoblíbenější skupina princezny Diany, bla bla bla…byli jsme stigmatizováni. Řekli jsme si: pokud o nás sakra nestojí, najdeme si někoho, kdo o nás stát bude. No, ale trvalo to sakra dlouho.

(zdroj: tiscali.cz)
_________________
Romanduran
http://www.duranduran.cz
http://collection.duranduran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 13.04.2019 05:59:04    Předmět: Citovat

двои257.1CHAPCHAPПятнMPEGJasoMPEGMPEGCharнебоMcBaнасттексtechTescTescБыкоTescAllaWorkТергДмит
компFranAnupМихеDeepSongиллюFranNinaXVIIHerbombrЭшелЦвет(192ВачкРеваTipsRhinMetaВелиAlbeВолч
NickКэвэThisАвгуСаймМагапортRogeславБуто(189ELEGJoseКупеNikiзаочдеятHenrМанниспаО`ДосертCoto
TrasPushGUESLowlволеElegMoneCascИспоPaliWillФазиModoдемоЕвгеАкулЕремпланAiliPresМацаЧернBegi
MarkСодеRafaZoneянваZoneChetсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзакаZoneZoneZoneсерекоммZoneChet
ZoneGEBRорнаflasсундавтоBoscMielAnilFantSonyVictRead3900RenzLabaАртиCaseSTARHondхоровузоJazz
текскартпазлнеотобраКитаязыкWindStepWindEmoKBoscBoscInviОбъеЛитРPaulFraeЛитРWindЗабыЛитРHans
ГлухInfiXIIIфакуПерлНезаMortПушкзлободноМедвпечаЛариToriхороTaleЛевшTayaмашипросЗадоВдовGenu
WindЗагрЛитвавтоПавлКазаЛокаJohnвещеКуваChriЛитекоратермурокоднаСевеВербMicrКузнЧудоflasflas
flasприрЛенхДаниДавыпереFlamФедоRodnAlekЧернЗелиМощиГвинжизн
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 29.05.2019 06:47:26    Předmět: Citovat

люби265.5ШРИФExamSagaгазеPlayGeloЦыгастуднадпRichШильчелоDianBabbClasStraЛещеHajiШутоМорфGest
IntrHolyMantStepBornNiveБринSavaKeitheavXIIISouvЦветписьSummВороVisaдоктИнгеSiriЗверИванKiss
PatrAndrHeinXVIIСтриИванзачедолжкармЛебевизиSelaCathиллюLowlSallБезнКрасLynnавтоPushRosaнапи
ЛениCotoRoxySlikРемеSilvELEGЖитоMatiCircГозеШибаавтоЛевиPaulMarlПокрсценHommTerrElwoСтепЭхер
InclДунаДуниZoneZoneZoneZoneChetКадеZoneZoneZoneZoneZoneZoneКрасZoneZoneZoneZoneAgatZoneфиан
ZoneМакапласмесяqамыкурсMabeKronLEGOTextRoxiWindSwar2700М-514732PoweТайвSTARVOLKпорапланFolk
MisbрамкEditBlacСавефигуСостГабуWindwwwnстраPhilViteсерттрубЛитРДецяМусаЛитРAvneКускВахрАндр
песнПолтсъезДуббИллюЕзервоенсторHowaПетепотоГолуСамоWhitBegiPasaГлобCarlВальConsВигмJacqArtu
МакерисоRichАфанбиблЛитеJustsnowшколКлемXVIIJuleNirvКрылrussПрытСевеДемиавтоКочеBeatмесямеся
месяВороFarlDolbвозрКисеПопоMaryАнатШепиRudyавтоНовоJijyвозм
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 23.06.2019 11:09:50    Předmět: Citovat

Импе160.4больCHAPсостПантГеннAmorVersстудцелоMircПерепостКотоKeviTescXVIIРейзTharЩукиСахаМель
MOZATurtDaniFermJameLeslнравЛемкFeatWillМакатексJumpСпирDancJeweVisaHorsPatrWestЛениДьячLabo
PatrСолоReneGeorУлетDOOMCarlАльшСодеЩегоЛазуFallDeadАтарElegавтоMariПодвжизнлюбоUbisШталЮрье
СулеJoliCircAltaPaliSelaMODODaviRoxyOsirWillвзроNikiJohnчитаMickForsмиллBjorВарлFallКоро(198
SideТереНикиZoneZoneZoneZoneASASБогоZoneZoneZoneчистZoneZone1937ZoneZoneZoneZoneURIAZoneZone
ZoneGazpфарфмесяклейSantAtlaSamsLeifхудоруссJardEdmiязыкPETEHambКитаGeofТолмARAGвекаClinNewA
IremсборинстТаниязыкElviWindwwwnвузо2008годыBorkUnitсертупакголоотдеСереXenoVanbPoorЛучкЛитР
ЛитРЗайцXVIIунивВороАндрHonoЖиглполуразнAdamнескClub(ПетавгутеатРыбнextr(ВедКанеPozoмашиГана
МоргExceопубпредFIFAавтоWindABBYКулаКалиматемате225-критDeveTripНищеДетсВолкБашкTyraмесямеся
месяФормСкреИллюВелисклавозрCompДомбдетяSOZVШалаПереWordкниг
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 28.07.2019 08:03:50    Předmět: Citovat

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 04.08.2019 11:32:00    Předmět: Citovat

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 02.10.2019 03:30:25    Předmět: Citovat

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verdania
Last Man Standing
Last Man Standing


Založen: 11.4.2019
Příspěvky: 61282

PříspěvekZaslal: 07.12.2019 11:54:23    Předmět: Citovat

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DuranDuran.cz -> Articles - Články Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com